Мениджърът на Челси Франк Лампард сподели впечатленията си от победата над Арсенал (2:1) в мача от 20-ия кръг на Висшата лига. "Сините" изоставаха с 0:1 само 8 минути преди края на срещата, но успяха да стигнат до обрат.

"Първите 30 минути бяхме просто ужасни. Бяхме бавни, летаргични, нервни, точно противоположни на себе си от мача срещу Тотнъм. Дадохме на Арсенал всичко, което поискаха. Направихме промени навреме и доминирахме през второто полувреме.

Все още не съм се възстановил от поражението от Саутхямптън. В следващите си домакински срещи ще направим всичко възможно да коригираме ситуацията. Все още сме четвърти и искаме още. Затова трябва да се съсредоточите върху представянето си като домакин", заяви Франк Лампард пред "BBC".